Jeugdtornooien FC Ekeren

 

Hieronder vind men een overzicht van de tornooien die worden gespeeld van de jeugd van FC Ekeren

 

U6 :                                    20 april  Berendrecht

                                             4 mei Patro Hoevenen

                                           11 mei FC Ekeren

 

U7 :                                    20 april Kalmthout

                                             4 mei Zandhoven

                                           11 mei FC Ekeren

                                           18 mei Wijnegem

 

U8A :                                20 april Kalmthout

                                          22 april Kaart

                                            1 mei Boomse Scheidsrechters (op terrein Reet)

                                            4 mei Zandhoven

                                            5 mei SK Wilrijk

                                          11 mei FC Ekeren

                                          12 mei Burcht

                                          18 mei Wijnegem

                                          26 mei Zandvliet

 

U8B :                               20 april Berendrecht

                                         22 april Kaart

                                           4 mei FC Merksem

                                         11 mei FC Ekeren

                                         18 mei Wijnegem

                                         26 mei Zandvliet

 

U8C :                               22 april Kaart

                                         11 mei FC Ekeren

                                         26 mei Zandvliet  

 

U9A :                              20 april Kaart

                                        21 april Hoboken

                                          4 mei FC Merksem

                                        11 mei FC Ekeren

 

U9B :                              20 april Kalmthout

                                       11 mei FC Ekeren

 

U10 :                             20 april Berendrecht

                                         1 mei St Job

                                         4 mei Loenhout

                                       11 mei FC Ekeren

 

U11 :                             22 april Kalmthout 

                                         1 mei St Job

                                       11 mei FC Ekeren

                                       26 mei Zandvliet

 

U13A en B :                   22 april Berendrecht

                                          4 mei Burcht

                                        10 mei FC Ekeren

                                        19 mei Wijnegem

                                        26 mei Zandvliet

 

U15 :                              10 mei FC Ekeren

 

U17 :                              3 mei OSSMI

                                      10 mei FC Ekeren