De Beker Van Antwerpen word elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

Alle eerste ploegen van clubs uit de lagere afdelingen die door het provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

Bij de heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elks vier bekerwedstrijden. 

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

 

FC Ekeren komt voor in groep 5. 

 

 

De eerste vier ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie. 

 

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/07/2017 1 FC Ekeren - KFC Nieuwmoer 3-0  
05/08/2017 2 K Gooreind VV - FC Ekeren                                    1-1  
12/08/2017 3 FC Ekeren - Nielse SV 7-3  
19/08/2017 4 Olympic Pirates DBG - FC Ekeren 0-4  
Klassement na 4 speeldagen

 

Ploegen A W V G D+ D- P  
1 Excelsior Bouwel 4 4 0 0 20 1 12  
2 FC Ekeren 4 3 0 1 15 4 10  
3 KSK Wavria A 4 3 0 1 13 3 10  
4 KSK Oelegem 4 3 0 1 9 1 10  
5 KVV Achterbroek 4 3 0 1 17 10 10  

 

 

 

 

16/10/2017

De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales.


Dit zijn de ploegen die zich plaatsten :
- Berg en Dal, Lyra, Merksplas en Retie SK  (Groep 1)
- Kontich A, KFC Lille, Rapid Leest en De Kempen A (Groep 2)
- Wezel Sport en Lentezon  (Groep 3)
- Sint Dimpna en Excelsior Puurs  (Groep 4)
- Excelsior Bouwel en FC Ekeren (Groep 5)
- KFC Putte A en Rauw (Groep 6)

 

BVA HEREN 2017-2018 - 8e FINALES - WOENSDAG 1 NOVEMBER
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
A Woe. 1 nov 14u30 Lentezon Beerse - Berg en Dal - -
B Woe. 1 nov 14u30 FC Ekeren - De Kempen A - -
C Woe. 1 nov 14u30 Excelsior Puurs - KFC Kontich A - -
D Din. 31 okt 20u00 KVV Rauw Sport - Retie SK - -
E Din. 31 okt 20u30 FC Wezel Sport - K Merksplas SK - -
F Woe. 1 nov 14u30 KFC Putte A - KFC Lille - -
G Woe. 1 nov 14u30 Excelsior Bouwel - Lyra TSV - -
H Woe. 1 nov 14u30 SAV Sint Dimpna - Rapid Leest - -
               

Beginuren onder voorbehoud.
* = naar de kwartfinales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').